Wyszukiwanie

Weekend z miastami partnerskimi i e-usługami

W najbliższy weekend na piotrkowian czeka Wielki Piknik w ramach Dnia Samorządu Terytorialnego oraz czwarta edycja Festiwalu Miast Partnerskich.

Piknik z samorządem

Chcesz dowiedzieć się jak założyć profil zaufany, złożyć wniosek, czy zamówić wizytę urzędnika do domu? Urząd Miasta zaprasza w sobotę (27.05) na Rynek Trybunalski, gdzie na piotrkowian czekać będą urzędnicy, którzy prz...

IV Festiwal Miast Partnerskich - program

W najbliższy weekend (27-28.05) odbędzie się czwarta edycja Festiwalu Miast Partnerskich. Na piotrkowskiej scenie zaprezentuje się dziewięć zespołów z różnych krajów.

Rodzinny Festiwal na Dzień Matki

W najbliższy czwartek (25.05) na dziedzińcu Miejskiego Ośrodka Kultury odbędzie się Festiwal Rodzinny „Piękny Dzień Mamy”.

Kapela "Spod Dębu" z Grand Prix

20 kapel wzięło udział podczas trzynastej edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Folkloru Miejskiego. Pierwsze miejsce i nagrodę Grand Prix zdobyła piotrkowska kapela „Spod Dębu”.

Nowa Elewacja 2016 wybrana!

Kamienica położona przy ul. Pijarskiej 7 zdobyła tytuł najładniej odnowionej elewacji w 2016 roku. W niedzielę (21.05) wręczono nagrody w konkursie "Nowa Elewacja 2016".

Weekend z kapelami

W sobotę (20.05) zawitają do Piotrkowa kapele podwórkowe z całej Polski. Wszystko za sprawą 13. edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Folkloru Miejskiego.

Rozstrzygnięcie XII Festiwalu Klarnetowego

Znamy laureatów 12 edycji  Festiwalu Klarnetowego. W sobotę (13.05) w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Piotrkowie nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu, zakończone koncertem zwycięzców.

Festiwal Klarnetowy zainaugurowany

Koncertem w Centrum Idei ku Demokracji zainaugurowano XII Festiwal Klarnetowy. Do soboty w naszym mieście zaprezentują się najlepsi klarneciści z całej Polski.

„Interakcje” wystartowały

Tradycyjnym „puszczeniem bączka” prezydent Krzysztof Chojniak oficjalnie zainaugurował wczoraj (9.05) osiemnasty Międzynarodowy Festiwal Sztuki „Interakcje”.

Rozpoczyna się Festiwal Klarnetowy

Przez kilka najbliższych dni Piotrków Trybunalski stanie się stolicą klarnetu. Wszystko za sprawą XII Festiwalu Klarnetowego, który już dziś (9.05) rozpoczyna się w naszym mieście.

„Jaskółczyn” wytańczył brąz

Tancerki z piotrkowskiego klubu „Jaskółczyn” wywalczyły trzecie miejsca na podium  podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca Dzieci i Młodzieży „Złote Baletki”. Zawody odbyły się w sobotę (29.04) w Opoczni...