Wyszukiwanie

Rosyjskie ballady na Trakcie

Rosyjskie ballady i romanse były bohaterami kolejnego „Koncertu na Trakcie”. W sobotę (16.09) a scenie Miejskiego Ośrodka Kultury wystąpił Alexandr Maceradi.

OFFowy festiwal za nami

Weekend w Piotrkowie Trybunalskim upłynął pod znakiem muzyki alternatywnej. W naszym mieście odbyła się już dziewiąta edycja PiotrkOFF Art Festival.

Koncert pamięci Żołnierzy Wyklętych

We wtorek (19.09) w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbędzie się koncert Kuby Michalskiego poświęcony Żołnierzom Wyklętym.

Alexandr Maceradi zaśpiewa w MOK

W sobotę (16.09) na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie wystąpi Alexandr Maceradi. To kolejne muzyczne spotkanie z cyklu „Koncerty na trakcie”.

PiotrkOFF Art Festiwal w weekend

Osiem koncertów, jedna wystawa, sześć miejsc,  dwa dni. Tak zapowiada się dziewiąta edycja PiotrkOFF Art Festival, która odbędzie się już w najbliższy weekend (15-16.09).

Critical Level na Old Town Jazz

Stowarzyszenie Loża Kulturalna Stare Miasto zaprasza na koncert w ramach OLD TOWN JAZZ 2017. W piątek (1.09) na scenie SKYY PUB (ul. Rycerska 8) zagra Critical Level.

Złote młoty "Polanika"

Dwa złote oraz dwa brązowe medale wywalczyli polscy młociarze podczas Mistrzostw Świata 2017. Wszystkie krążki zdobyto młotami Polanik Premium Line Hammers wyprodukowanymi w Piotrkowie Trybunalskim.

W niedzielę „Lato z Radiem” - program

Już w niedzielę (20.08) bawimy się na koncercie „Lata z Radiem” na lotnisku Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej. Na scenie wystąpią IRA, Zakopower, Maciej Pol. Na zakończenie pokaz sztucznych ogni.

Lato z Radiem już w niedzielę!

Już w najbliższą niedzielę (20.08) czeka największe wydarzenie muzyczne wakacji. – koncert Lata z Radiem. Wśród gwiazd imprezy IRA, Zakopower oraz iluzjonista Maciej Pol.

Zbliża się "Lato z Radiem"

Jeszcze tylko dwa tygodnie pozostały do największej imprezy muzycznej drugiej połowy jubileuszu 800-lecia. Już 20 sierpnia w Piotrkowie Trybunalskim zagra kultowe „Lato z Radiem”.

Duet Mironiuk/Zygma w MOK

Zapraszamy na koncert duetu MIRONIUK/ZYGMA. Koncert odbędzie się 4 sierpnia o godz. 19.00 w sali widowiskowo - teatralnej MOK. Wstęp - pay what you want (płać, ile chcesz).

Lato z Radiem już za miesiąc

Jeszcze tylko miesiąc pozostał do największej imprezy muzycznej drugiej połowy jubileuszu 800-lecia. Już 20 sierpnia w Piotrkowie Trybunalskim zagra kultowe „Lato z Radiem”.