Wyszukiwanie

Za nami PiotrkOFF Art Festival

Miniony weekend (16-17. 09) upłynął w Piotrkowie pod znakiem muzyki alternatywnej. Wszystko za sprawą ósmej edycji PiotrkOFF Art Festival.

PiotrkOFF Art Festival przed nami

W piątek (16.09) rozpoczyna się ósma edycja PiotrkOFF Art Festival. To oznacza, że nasze miasto znów stanie się stolicą muzyki alternatywnej.

Skyy Pub rozbrzmi jazzem

Koncerty w ramach Festiwalu Old Town Jazz na stałe wpisały się w kalendarz imprez, szczególnie tych wakacyjnych. W najbliższą sobotę (20.08) kolejny występ. Muzycznym gościem Skyy Pub będzie zespół Fascination Quartet.

Jazzowy piątek w MOK

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na kolejne wydarzenie muzyczne, które już w najbliższy piątek (12.08).

Okrasa gotował w Rynku

Karol Okrasa był gwiazdą I Ogólnopolskiego Festiwalu Smaku, który odbywa się w Rynku Trybunalskim. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z imprezy.

Letnia scena Old Town Jazz

Ruszają letnie koncerty Old Town Jazz. W najbliższy weekend czekają nas aż trzy jazzowe koncerty, które będą częścią I Ogólnopolskiego Festiwalu Smaku.  

Festiwal Smaku z Karolem Okrasą

Już w najbliższy weekend w Rynku Trybunalskim odbędzie się Ogólnopolski Festiwal Smaku. Jego główną częścią będą Trybunały Nalewkowe, a kulinarną gwiazdą Karol Okrasa.

Jaskółczyn gościł w Żagubicy

Grupa Akrobatyczna „Fabryka Cudów” z Klubu Kultury w ramach wymiany kulturalnej przez kilka dni gościła w serbskiej Żagubicy, mieście partnerskim Piotrkowa Trybunalskiego. Artystom towarzyszyli radni: Mariusz Staszek i Szymon Miazek...

Browarnictwo promuje Piotrków

Zainteresowanie browarnictwem jest w naszym kraju coraz bardziej widoczne, a turystyka piwna to jedna z najprężniej rozwijających się gałęzi turystyki w Polsce. Swoje piwowarskie tradycje w promocji wykorzystuje także Piotrków Trybunalski.

Partnerski plener malarski

Dziś (24.06) rozpoczyna się pierwszy Plener Malarski Miast Partnerskich. Uczestniczą w nim artyści z miast współpracujących z grodem trybunalskim.

Młodzi i zdolni zagrali w Muzeum

„Młodzi, zdolni” to tytuł koncertu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej, którzy we wtorek (21.06) zaprezentowali się w piotrkowskim Zamku Królewskim. Dla licznie zgromadzonej publiczności zagrali laureaci przegląd&oa...

Miasto Piwowarów we Wrocławiu

W miniony weekend Centrum Informacji Turystycznej prezentowało ofertę Piotrkowa Trybunalskiego – Miasta Piwowarów - na Wrocławskim Festiwalu Dobrego Piwa. Piwne święto w stolicy Dolnego Śląska przyciągnęło na błonia Stadionu Wrocł...