Wyszukiwanie

Trybunały Uśmiechu rozpoczęte

Wystawą rysunku satyrycznego oraz spektaklem „Shirley Valentine” w wykonaniu Krystyny Jandy rozpoczęły się wczoraj (20.10) Trybunały Uśmiechu 2016. Piotrkowskie święto kabaretu potrwa do niedzieli.

Trybunał w Piotrkowie

Póki co nie Konstytucyjny, ale... "Uśmiechu" zawita w tym tygodniu do Piotrkowa. Tym samym po raz kolejny nasze miasto stanie się stolicą humoru i dowcipu na najwyższym poziomie.

ZSP Nr 2 na Festiwalu Filmowym w Gdyni

W tym roku odbyła się 41. edycja Festiwalu Filmowego w Gdyni. Wśród widzów tegorocznej imprezy po raz kolejny znaleźli się uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych  Nr 2.

Piotrkowski spektakl w Teatrze Nowym

„Irena Sendlerowa Sprawiedliwa” piotrkowski spektakl opowiadający dzieje jednej z bohaterek II wojny światowej zostanie zaprezentowany na scenie Teatru Nowego im. Kazimierza Dejmka w Łodzi.

Stypendium IKEA dla uczniów „Budowlanki”

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 po raz drugi zakwalifikował się do programu stypendialnego „Na rodzinę można liczyć”. „Budowlanka” jest już drugą piotrkowską ...

Za nami PiotrkOFF Art Festival

Miniony weekend (16-17. 09) upłynął w Piotrkowie pod znakiem muzyki alternatywnej. Wszystko za sprawą ósmej edycji PiotrkOFF Art Festival.

PiotrkOFF Art Festival przed nami

W piątek (16.09) rozpoczyna się ósma edycja PiotrkOFF Art Festival. To oznacza, że nasze miasto znów stanie się stolicą muzyki alternatywnej.

Skyy Pub rozbrzmi jazzem

Koncerty w ramach Festiwalu Old Town Jazz na stałe wpisały się w kalendarz imprez, szczególnie tych wakacyjnych. W najbliższą sobotę (20.08) kolejny występ. Muzycznym gościem Skyy Pub będzie zespół Fascination Quartet.

Jazzowy piątek w MOK

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na kolejne wydarzenie muzyczne, które już w najbliższy piątek (12.08).

Okrasa gotował w Rynku

Karol Okrasa był gwiazdą I Ogólnopolskiego Festiwalu Smaku, który odbywa się w Rynku Trybunalskim. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z imprezy.

Letnia scena Old Town Jazz

Ruszają letnie koncerty Old Town Jazz. W najbliższy weekend czekają nas aż trzy jazzowe koncerty, które będą częścią I Ogólnopolskiego Festiwalu Smaku.  

Festiwal Smaku z Karolem Okrasą

Już w najbliższy weekend w Rynku Trybunalskim odbędzie się Ogólnopolski Festiwal Smaku. Jego główną częścią będą Trybunały Nalewkowe, a kulinarną gwiazdą Karol Okrasa.