Dzisiaj: Czwartek 30 marca 2017

Wyszukiwanie

Festiwal techniczny w „Budowlance”

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 po raz drugi był  gospodarzem Festiwalu Nauk Technicznych. Podobnie, jak w ubiegłym roku impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

Jazzowe trio u "Panien"

Mateusz Gawęda Trio zagra dla piotrkowskiej publiczności. Jazzowy koncert, promujący debiutancką płytę „Overnight Tales”, odbędzie się w niedzielę (19.02) w kościele Akademickim Panien Dominikanek.

Jubileuszowy koncert „Przygody”

Piotrkowski zespół wokalny „Przygoda P.L.” obchodzi w tym roku 5-lecie istnienia. Koncert jubileuszowy za tydzień (24.02) w Miejskim Ośrodku Kultury.

II Festiwal Nauk Technicznych

II Piotrkowski Festiwal Nauk Technicznych odbędzie się w piątek (10.02) w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych nr 3.

Karnawałowy koncert w OEA

W sobotę (28.01) w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK odbędzie się koncert karnawałowy. Dla przybyłych zagra Miejska Orkiestra Dęta pod batutą Roberta Fijałkowskiego.

Wydarzyło się w 2016 roku

Za nami kolejny pracowity i interesujący rok. Przedstawiamy najważniejsze i najciekawsze wydarzenia minionych 12 miesięcy, które znalazły się na www.piotrkow.pl.

Zacieśniamy współpracę z Chorwacją

Trzyosobowa delegacja Urzędu Miasta przebywa z wizytą w chorwackim mieście Petrinja. Urzędnicy wyjechali na zaproszenie burmistrza miasta Darinko Dumbovića, który w kwietniu gościł w naszym mieście.    

Dzień Seniora w OEA

W poniedziałek (14.11) w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury odbył się koncert z okazji Dnia Seniora. Podczas spotkania wystąpił zespół cygański Jamaro Drom, doskonale znany nie tylko romskiej publiczności.

„Nadzieja” w Piotrkowie

W najbliższy weekend (12-13.11) w hali Relax odbędzie się XIII Festiwal Nadzieja – pod hasłem Błogosławieni Miłosierni.

Trybuna Teatru za nami

Dziesięć teatralnych prezentacji obejrzeli widzowie podczas VI Ogólnopolskiego Festiwalu Amatorskich Teatrów Młodzieży i Dorosłych „Trybuna Teatru”, który w miniony weekend odbył się w Miejski Ośrodku Kultury.

Startuje Trybuna Teatru

Już jutro (4.11) stratuje VI Ogólnopolski Festiwal Amatorskich Teatrów Młodzieży i Dorosłych „Trybuna Teatru”. Przez kilka dni w naszym mieście zaprezentują się zespoły teatralne z całej Polski.

Trybunały Uśmiechu rozpoczęte

Wystawą rysunku satyrycznego oraz spektaklem „Shirley Valentine” w wykonaniu Krystyny Jandy rozpoczęły się wczoraj (20.10) Trybunały Uśmiechu 2016. Piotrkowskie święto kabaretu potrwa do niedzieli.