Dzisiaj: Piątek 12 lutego 2016

Wyszukiwanie

Najlepsi fleciści grali w Piotrkowie

W weekend w Państwowej Szkole Muzycznej odbyły się VIII Piotrkowskie Spotkania Fletowe. Do naszego miasta zjechali najlepsi młodzi fleciści z całego regionu łódzkiego. Muzycy rywalizowali przez dwa dni, a festiwal zakończył sobotni koncert...

Festiwal techniczny w „Budowlance”

W miniony piątek (29.01) w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych odbył się I Piotrkowski Festiwal Nauk Technicznych.

Festiwal Nauk Technicznych

I Piotrkowski Festiwal Nauk Technicznych – wyjątkowa impreza edukacyjna odbędzie się w najbliższy piątek (29.01) w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3.

5 lat teatru O’Tinker’s Bar

Teatr Progresywny O’Tinker’s Bar i Ośrodek Działań Artystycznych zapraszają na wernisaż wystawy podsumowującej pięć lat działalności teatru. Impreza odbędzie się w sobotę (23.01) w galerii ODA przy ul. Dąbrowskiego 5.

Wydarzyło się w 2015 roku

Blisko 1.200 artykułów opublikowano w 2015 roku na portalu www.piotrkow.pl w dziale "Aktualności". Co wydarzyło się w minionych 12 miesiącach? Zaprasamy do prześledzenia kalendarium wydarzeń.

Artystyczne sukcesy harcerzy

Harcerze z piotrkowskiego Hufca ZHP podbili scenę i wypełnili podium na XXX Ogólnopolskim Festiwalu Artystycznym OPAL, który w miniony weekend odbył się w Radomsku.

30 lat "Aerobików"

W tym roku 30-lecie istnienia obchodzi zespół taneczny „Aerobik”. W minioną sobotę (28.11) zorganizowano koncert jubileuszowy.

Seniorzy na "Złotym liściu"

Trzecie miejsce wywalczyła piotrkowska grupa teatralna „Boczny Tor” podczas XXI Amatorskich Artystycznych Spotkaniań Seniorów „Biesiada pod Złotym Liściem”, które odbyły się w Łasku.

Trybuna Teatru za nami

V Ogólnopolski Festiwal Amatorskich Teatrów Młodzieży i Dorosłych „Trybuna Teatru” za nami. W trakcie trzydniowej imprezy na deskach MOK zaprezentowało się dziesięć teatrów.

Piotrków na Festiwalu Piwa

W minionym tygodniu w stolicy odbył się III Warszawski Festiwal Piwa. Na imprezie nie zabrakło Piotrkowa Trybunalskiego – Miasta Piwowarów.

Festiwal Uśmiechu za nami

Wczoraj (18.10) podczas uroczystej gali podsumowano tegoroczny Festiwal Uśmiechu Trybunały 2015. Nagrodę Grand Prix oraz wpis do Kabretowej Konstytucji otrzymał Antoni Gorgoń-Grucha.

Piotrkowem zawładną kabarety

Już do dziś Piotrków Trybunalski opanują kabarety. Wszystko za sprawą Ogólnopolskiego Festiwalu "Trybunały Kabaretowe".