Wyszukiwanie

Wydarzyło się w 2016 roku

Za nami kolejny pracowity i interesujący rok. Przedstawiamy najważniejsze i najciekawsze wydarzenia minionych 12 miesięcy, które znalazły się na www.piotrkow.pl.

Zacieśniamy współpracę z Chorwacją

Trzyosobowa delegacja Urzędu Miasta przebywa z wizytą w chorwackim mieście Petrinja. Urzędnicy wyjechali na zaproszenie burmistrza miasta Darinko Dumbovića, który w kwietniu gościł w naszym mieście.    

Dzień Seniora w OEA

W poniedziałek (14.11) w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury odbył się koncert z okazji Dnia Seniora. Podczas spotkania wystąpił zespół cygański Jamaro Drom, doskonale znany nie tylko romskiej publiczności.

„Nadzieja” w Piotrkowie

W najbliższy weekend (12-13.11) w hali Relax odbędzie się XIII Festiwal Nadzieja – pod hasłem Błogosławieni Miłosierni.

Trybuna Teatru za nami

Dziesięć teatralnych prezentacji obejrzeli widzowie podczas VI Ogólnopolskiego Festiwalu Amatorskich Teatrów Młodzieży i Dorosłych „Trybuna Teatru”, który w miniony weekend odbył się w Miejski Ośrodku Kultury.

Startuje Trybuna Teatru

Już jutro (4.11) stratuje VI Ogólnopolski Festiwal Amatorskich Teatrów Młodzieży i Dorosłych „Trybuna Teatru”. Przez kilka dni w naszym mieście zaprezentują się zespoły teatralne z całej Polski.

Trybunały Uśmiechu rozpoczęte

Wystawą rysunku satyrycznego oraz spektaklem „Shirley Valentine” w wykonaniu Krystyny Jandy rozpoczęły się wczoraj (20.10) Trybunały Uśmiechu 2016. Piotrkowskie święto kabaretu potrwa do niedzieli.

Trybunał w Piotrkowie

Póki co nie Konstytucyjny, ale... "Uśmiechu" zawita w tym tygodniu do Piotrkowa. Tym samym po raz kolejny nasze miasto stanie się stolicą humoru i dowcipu na najwyższym poziomie.

ZSP Nr 2 na Festiwalu Filmowym w Gdyni

W tym roku odbyła się 41. edycja Festiwalu Filmowego w Gdyni. Wśród widzów tegorocznej imprezy po raz kolejny znaleźli się uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych  Nr 2.

Piotrkowski spektakl w Teatrze Nowym

„Irena Sendlerowa Sprawiedliwa” piotrkowski spektakl opowiadający dzieje jednej z bohaterek II wojny światowej zostanie zaprezentowany na scenie Teatru Nowego im. Kazimierza Dejmka w Łodzi.

Stypendium IKEA dla uczniów „Budowlanki”

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 po raz drugi zakwalifikował się do programu stypendialnego „Na rodzinę można liczyć”. „Budowlanka” jest już drugą piotrkowską ...

Za nami PiotrkOFF Art Festival

Miniony weekend (16-17. 09) upłynął w Piotrkowie pod znakiem muzyki alternatywnej. Wszystko za sprawą ósmej edycji PiotrkOFF Art Festival.