Wyszukiwanie

Lato z Radiem już za miesiąc

Jeszcze tylko miesiąc pozostał do największej imprezy muzycznej drugiej połowy jubileuszu 800-lecia. Już 20 sierpnia w Piotrkowie Trybunalskim zagra kultowe „Lato z Radiem”.

Najsmaczniejszy weekend 800-lecia

Pokazy kulinarne, popisy szefów kuchni, degustacja żuru trybunalskiego oraz najsmaczniejszych nalewek z całej Polski – tak wyglądał Ogólnopolski Festiwal Smaku.

Przed nami weekend smaków

Najbliższy weekend (15-16.07) przyniesie prawdziwe doznania kulinarne. To za sprawą Trybunałów Nalewkowych i Ogólnopolskiego Festiwalu Smaku. Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia.

Myśliwska uczta 800-lecia

"Myśliwska Impreza Kulturalna" z degustacją dań z dziczyzny zainicjowała wczoraj (9.07) lipcowe wydarzenia kulinarne w Rynku Trybunalskim. Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu.

Muzyka uchwycona w obiektywie

„Muzyka obiektywem” to tytuł najnowszej wystawy fotograficznej Magdaleny Małaczyńskiej. Ekspozycja będzie prezentowana od najbliższej niedzieli (25.06) w Galerii „U Panien”.

Anita Lipnicka wystąpiła w Piotrkowie

Anita Lipnicka wystąpiła w swoim rodzinnym mieście. Piotrkowianka zaśpiewała na zakończenie festiwalu „Najpiękniejsze są polskie piosenki”.

„Złote Piotrki” rozdane

W niedzielę (11.06) w hali sportowej ZSP nr 4 odbyła się Piotrkowska Panorama Taneczna o „Złotego Piotrka”. Zawody przeprowadzono pod hasłem „800 tancerzy na 800 lecie” .

Anita Lipnicka zaśpiewa w Piotrkowie

W najbliższą sobotę (17.06) zaplanowano koncert finałowy festiwalu „Najpiękniejsze są polskie piosenki”. Gwiazdą wieczoru będzie Anita Lipnicka.

Rodzinny festyn u „Bartka”

W czwartek (8.06) w świetlicy socjoterapeutycznej „Bartek” odbył się finał Międzynarodowego Festiwalu Wolontariatu „Kontakt Piotrków 2017”. W festynie uczestniczyli podopieczni „Bartka” wraz z rodzinami.

„Jaskółczyn” wygrał „Magię Cyrku”

W ostatni weekend (3-4.06) odbył się Ogólnopolski Dziecięco-Młodzieżowy Festiwal Sztuki Cyrkowej „Magia Cyrku”. Akrobaci z Klubu Kultury „Jaskółczyn”  zaprezentowali się ze znakomitej strony.

Wolontariusze pomagają

Po raz pierwszy w Piotrkowie Trybunalskim organizowany jest Międzynarodowy Festiwal Wolontariatu „Kontakt Piotrków 2017”.

Piotrkowscy tancerze na podium

W miniony weekend (3-4.06) odbył się IV Ogólnopolski Festiwal Tańca „Rhythm & Style-First Step”. Piotrkowskie grupy taneczne z Klubu Kultury „Jaskółczyn” oraz Stowarzyszenia Edukacji Artystycznej „Talenc...