Dzisiaj: Czwartek 26 maja 2016

Wyszukiwanie

Międzynarodowa zabawa przed nami

W najbliższy weekend (28-29.05) odbędzie się III Festiwal Kultury Miast Partnerskich. Przed piotrkowską publicznością zaprezentują się artyści z siedmiu państw.

Medale dla „Jaskółczyna”

Za nami Ogólnopolski Festiwal Tańca Dzieci i Młodzieży o „Złote Baletki”. Dwa medale z Opoczna przywieźli ze sobą tancerze z Klubu Kultury „Jaskóczyn”.

Piękny Dzień Mamy

Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury zaprasza na „Piękny Dzień Mamy”. Festiwal rodzinny zaplanowano w najbliższą środę (25.05) na dziedzińcu Miejskiego Ośrodka Kultury (al. 3 Maja 12).

Muzyczny akcent Zamurowej

Muzyczna niespodzianka czekała na przechadzających się w niedzielę (22.05) po Starym Mieście. Na skrzyżowaniu ulic Zamurowej i Starowarszwskiej wystąpiły trzy kapele podwórkowe, które do naszego miasta przyjechały na ...

Kapela "Spod Dębu" z Grand Prix

22 kapele wystąpiły podczas dwunastej odsłony Ogólnopolskiego Festiwalu Folkloru Miejskiego, która w weekend odbyła się w naszym mieście.

Przed nami GROT-ART Festiwal

W piątek (20 maja) odbędzie się druga edycja Festiwalu Różnorodnych Form Artystycznych GROT–ART organizowanego przez IV Liceum Ogólnokształcące oraz Centrum Idei „Ku Demokracji”.

Nowy ogródek u „Uszatka”

W minionym tygodniu w Przedszkolu Samorządowym Nr 24 im. Misia Uszatka odbyła się XXI Edycja Festiwalu "Wiosna w wierszu i piosence".

Zbliża się Festiwal Miast Partnerskich

Osiem zespołów wystąpi podczas III Festiwalu Kultury Miast Partnerskich. Prezentujemy artystów, którzy wystąpią przed piotrkowską publicznością.

„Interakcje” rozpoczęte

Tradycyjnym „puszczeniem bączka” wiceprezydent Adam Karzewnik oficjalnie rozpoczął wczoraj (18.05) osiemnasty Międzynarodowy Festiwal Sztuki „Interakcje”.

Zamurowa "podwórkowa"

Zakończyła się przebudowa ul. Zamurowej. W najbliższą niedzielę (22.05) zaplanowano otwarcie zmodernizowanej drogi dla ruchu. Będą akcenty muzyczne i historyczne.

Startują osiemnaste „Interakcje”

Od wernisażu wystawy Ewy Zarzyckiej „Nie tylko performance” rozpocznie się dziś (17.05) 18. Międzynarodowy Festiwal Sztuki „Interakcje”. Przez kilka dni Piotrkowem Trybunalskim znów zawładnie „sztuka żywa”....

Przed nami święto folkloru

W najbliższy weekend Piotrków Trybunalski po raz kolejny stanie się stolicą kapel podwórkowych. Przed nami dwunasta odsłona Ogólnopolskiego Festiwalu Folkloru Miejskiego.