Aktualności

Obraz1
Fundacja Edukacja dla Demokracji zaprasza do składania wniosków w otwartym konkursie grantowym na projekty w programie Wspieramy Ukrainę – edycja wiosenna 2023.
Obraz1
Biuro „Niepodległa” ogłosiło nabór wniosków do programu dotacyjnego ”Niepodległa 2023- Upamiętnienie wydarzeń od 1768 do 1989”.
Obraz1
Zarząd Województwa Łódzkiego ogłosił nabór wniosków do programu dotacyjnego „Mała architektura zabytkowa” na wykonanie kompleksowej konserwacji lub restauracji obiektów małej architektury zabytkowej, wraz z zagospodarowaniem i uporządkowaniem ich najbliższego otoczenia.
Obraz1
Minister Rodziny i Polityki Społecznej ogłasza otwarty konkurs i zaprasza do składania wniosków na wsparcie finansowe projektów z zakresu pomocy społecznej skierowanych do osób bezdomnych i zagrożonych bezdomnością „Pokonać bezdomność. Program pomocy osobom bezdomnym”. Termin składnia wniosków upływa dnia 10 lutego 2023.
GWSIR -RUNDA 6
Niebawem wystartuje 6. NABÓR WNIOSKÓW do projektu  pn. „Kompetencje dla sektorów – gospodarka wodno-ściekowa i rekultywacja”. Projekt skierowany jest do firm, które planują rozpocząć, bądź działają czynnie w sektorze gospodarki wodnościekowej.
2112_etnopolska_800x600__auto_1600x800
Narodowe Centrum Kultury ogłasza nabór wnisków o dofinansowanie w ramach programu EtnoPolska 2023. 
Program zakłada dofinansowanie zadań wzmacniających tożsamość kulturową i uczestnictwo w kulturze na poziomie lokalnym i regionalnym.
przetargi
27 stycznia 2023 r. odbędą się przetargi na atrakcyjne nieruchomości gminne przeznaczone pod działalność gospodarczą oraz zabudowę mieszkaniową.
image001
Mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa działające na terenie województwa łódzkiego, zapraszamy w imieniu Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi do składania wniosków w ramach ogłoszonego konkursu dla poddziałania II.3.1 Innowacje w MŚP. 
Obraz1
Fundacja TechSoup zaprasza kolejny webinar skierowany do organizacji pozarządowych "Skuteczna transformacja cyfrowa NGP".
Obraz1
Szansa na otrzymanie grantu w wysokości do 10 tys. EUR w ramach międzynarodowego projektu Community Lab.