Aktualności

DSC_9803
Rozpoczęły się kolejne prace przy zagospodarowaniu terenów przy zbiorniku Bugaj. Tym razem dotyczą budowy ronda na ulicy Wierzejskiej wraz z drogą w kierunku kapieliska "Słoneczko" oraz zjazdem na ulicę Miast Partnerskich, czyli wschodnią obwodnicę Piotrkowa.
 
spisobus_-_Radomsko_26.08
W związku z trwającym Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021, informujemy, iż we wtorek (28.09) w godz. 9 - 14 na parkingu przy miejskim targowisku przy ul. Targowej zostanie uruchomiony Mobilny Punkt Spisowy, w którym pracownicy Urzędu Statystycznego będą pomagali przy wypełnianiu ankiet spisowych metodą samospisu internetowego.
szarlatan — kopia
 „Szarlatan” Agnieszki Holland - to tytuł kolejnego filmu, jaki zostanie wyświetlony w kinie studyjnym "PIKSEL". Seans w czwartek, 30 września.
 
DSC_0081
Firma REAC, produkująca części do do sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego, wybudowała zakład produkcyjny przy ulicy Metalowców w Piotrkowie. Oficjalne otwarcie odbyło się w piątkowe (24.09) popołudnie.
aaaaaaaaaaaaa
Biuro Rzeczy Znalezionych informuje, iż w ostatnim czasie wzrosła znacznie ilość znalezionych telefonów. Na właściciela czeka również dron. Wszystkie „zguby” są do odebrania w Urzędzie Miasta przy ul. Szkolnej 28.
 
DSC_1574
Wystartowała rewitalizacja murów obronnych znajdujących się przy placu Niepodległości.

 
950x401 — kopia
Główny Inspektor Sanitarny ostrzega przed fałszywymi SMS-ami od nadawcy "Kwarantanna". Jest to próba wyłudzenia danych osobowych. Prosimy nie otwierać wskazanego w wiadomości linku.
 
huraganslid3-1581491942-1615547461
Referat Zarządzania Kryzysowego i Obrony ostrzega przed silnym wiatrem, który od godzin wieczornych może występować w Piotrkowie Trybunalskim. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.
 
Trybunały 2021 — kopia
Cztery dni, cztery wieczory, cztery koncerty… a to wszystko w towarzystwie Kabaretu Hrabi i Czesława Jakibca, Agaty Pasent, Darii Widawskiej, Łukasza Nowickiego oraz Kacpra Kuszewskiego, czyli tegorocznych gwiazd Trybunałów Uśmiechu, które powracają po rocznej przerwie.
alkohol-1611311345
Komunikat Referatu Spraw Społecznych dotyczący płatności III raty opłaty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych.