Aktualności

dawny-fotograf-1618394356
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na kolejny w tym roku wirtualny „spacer” po Piotrkowie Trybunalskim. Tym razem poznamy historię piotrkowskich zakładów fotograficznych.
fotoaks01-1618297297
Nikola Dytrych i Patrycja Wochna potwierdziły przynależność do ścisłej krajowej czołówki. Obie zapaśniczki AKS ponownie stanęły na podium mistrzostw Polski juniorek, które odbyły się w Chełmie.
spacer-plakat-1617704309
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na kolejny w tym roku wirtualny „spacer” po Piotrkowie Trybunalskim. Tym razem poznamy secesyjny styl miasta.
FOTO_AKS_03
W miniony weekend zawodnicy Atletycznego Klubu Sportowego walczyli w Poznaniu, podczas Mistrzostw Polski Juniorów oraz Młodzieżowych Mistrzostw Polski. Złoty medal wywalczył Michał Twardowski, a piotrkowscy zapaśnicy przywieźli ze stolicy Wielkopolski łącznie 7 krążków.

160860140_3975190652540790_1791168852758934987_o
Piłkarze Polonii wrócili na ligowe boiska, a inauguracja rundy wiosennej przebiegła w najlepszy z możliwych sposobów. Podopieczni Roberta Grzesiuka pokonali 1:0 Skalnik Sulejów.
Foto 1
IV Liceum Ogólnokształcące zostało wicemistrzem województwa łódzkiego szkół ponadpodstawowych w piłce nożnej chłopców. Finałowe zawody odbyły się w Łodzi.
spacer-online-plakat-1615365704
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na kolejny w tym roku wirtualny „spacer” po Piotrkowie Trybunalskim. Tym razem poznamy znane i nieznane legendy piotrkowskie.
Piotrcovia-Kobierzyce-7-1150x767
3 cenne punkty w ligowej tabeli dopisały do swojego konta szczypiornistki Piotrcovii. Po bardzo ciekawym spotkaniu i dramatycznej końcówce nasze zawodniczki pokonały KPR Gminy Kobierzyce 28:27 (17:13).
rajd
10 kilometrów będą mieli do pokonania uczestnicy pierwszego tegorocznego Rajdu Nordic Walking organizowanego przez Ośrodek Sportu i Rekreacji. Na pieszą wędrówkę będzie można wybrać się w sobotę (13.03).
FOTO_AKS_02
Zapaśnicy Atletycznego Klubu Sportowego zaliczyli udany debiut w gronie kadetów. Podczas zawodów o Puchar Polski, trzech piotrkowskich debiutantów w tej kategorii wiekowej awansowało do strefy medalowej, a srebrny krążek wywalczył Patryk Robaszek.