Dzisiaj: Poniedziałek 27 września 2021

Aktualności

beznazwy
Tradycje piotrkowskich ewangelików, ich dzieje, kulturę i zwyczaje będzie można poznać już w najbliższą sobotę (20.02), podczas zwiedzania zorganizowanego przez Centrum Informacji Turystycznej.
Spotkanie rozpocznie się przed kościołem ewangelicko-augsburskim (ul. Rwańska 6).
DSC04347 (1280x960)
W miniony weekend nasze miasto promowało się na Targach Regionów i Produktów Turystycznych Tour Salon w Poznaniu. To największa tego typu impreza w naszym kraju.
fot Zbyszek Rzempała 1
Za nami kolejna edycja rajdu „Gorącego Czaju Łyk”. W minioną sobotę (13.02) na trasę wiodącą miejscami związanymi z piotrkowskimi romansami, zakochanymi parami i ich miłosnymi perypetiami podążyli dorośli amatorzy pieszych wędrówek.
Olbracht_zwiedzanie04 (1280x857)
Piotrków Trybunalski Miasto Piwowarów – to nowy produkt turystyczny, który od ubiegłego roku Centrum Informacji Turystycznej promuje wraz z piotrkowskimi firmami zajmującymi się szeroko pojętym browarnictwem.
UKS Delfin 2
17 medali zdobyli piotrkowscy pływacy z klubu UKS Delfin podczas Ogólnopolskich Zawodów Pływackich o Puchar MOSiR, które w miniony weekend odbyły się w Kielcach. W zawodach udział wzięło 234 zawodników z 25 klubów.
beznazwy
Piotrkowski oddział PTTK oraz Centrum Informacji Turystycznej zapraszają na drugą odsłonę rajdu „Gorącego Czaju Łyk”, która tym razem skierowana jest do dorosłych. Impreza odbędzie się w najbliższą sobotę (13.02).
DSC_9004
W miniony weekend w III Liceum Ogólnokształcącym odbył się XIV Piotrkowski Zlot Turystyczny. W imprezie udział wzięło kilkuset uczniów z miasta oraz rejonu piotrkowskiego. 
09-02-2016

Ferie z OSiRem

DSC_0847 (1280x729)
Już w przyszłym tygodniu startują ferie zimowe. Dla wszystkich dzieci, które ten czas spędzają w domach, przeróżne instytucje przygotowują szereg atrakcji. Wśród wielu propozycji nie zabraknie także tych sportowych.
Bombki2016_00 (1280x857)
Kilkanaście osób wybrało się wraz z Centrum Informacji Turystycznej na wycieczkę do zakładu piotrkowskiej firmy Szkło-Dekor, zajmującej się produkcją ozdób choinkowych.
DSC03698
Za nami kolejna edycja pieszego rajdu „Gorącego Czaju Łyk”. Tym razem, z okazji obchodzonego roku Henryka Sienkiewicza, trasa wędrówki wiodła miejscami poświęconymi wybitnemu polskiemu pisarzowi.