Dzisiaj: Poniedziałek 27 września 2021

Dawni fotografowie i ich atelier w Piotrkowie

Proszę określić gdzie leży problem:
6 + 3 =
Link
6 + 3 =
dawny-fotograf-1618394356
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na kolejny w tym roku wirtualny „spacer” po Piotrkowie Trybunalskim. Tym razem poznamy historię piotrkowskich zakładów fotograficznych.
W związku z sytuacją epidemiologiczną, zespół Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie Trybunalskim, w roku 2021 proponuje wirtualne "wycieczki z przewodnikiem" po mieście.

Temat sobotniego (17.04) spotkania online to: „Dawni fotografowie i ich atelier na terenie Piotrkowa”. Wydarzenie poprowadzi Agnieszka „Agawa” Warchulińska. Podczas wirtualnego spaceru podążymy śladem historii piotrkowskich zakładów fotograficznych i nie tylko.

Wirtualne spotkanie rozpocznie się o godzinie 15.00 na platformie Google Meet. W celu wzięcia udziału w wydarzeniu należy posiadać konto Google (na komputerze stacjonarnym, laptopie) lub w przypadku smartfonów należy dodatkowo zainstalować aplikację Google Meet, następnie wejść w link, który udostępniony zostanie 5 minut przed rozpoczęciem "spaceru" na profilu Facebook-owym Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie Trybunalskim: https://www.facebook.com/TurystycznyPiotrkow/ oraz na stronie internetowej w poście dotyczącym wydarzenia: http://www.cit.piotrkow.pl/.

Spotkanie potrwa około godziny.

***
Galeria zdjęć:
Zdjęcie nr 1: Fotograf Józef Krawczykowski, zakład przy ul. Tomickiego. (dawnypiotrkow.pl)
← powrót