Dzisiaj: Poniedziałek 27 września 2021

Kapliczki, kaplice, świątki

Proszę określić gdzie leży problem:
5 + 6 =
Link
5 + 6 =
kaplica-na-cmentarzu-1620202225
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza w najbliższą sobotę (8 maja) na kolejny  wirtualny „spacer” po Piotrkowie Trybunalskim. Początek o godzinie 15:00.
W związku z sytuacją epidemiologiczną, zespół Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie Trybunalskim, w roku 2021 proponuje wirtualne "wycieczki z przewodnikiem" po mieście.

- Tym razem tematem sobotniego spotkania online będą: kapliczki, kaplice, świątki. Podczas wirtualnego spaceru poznamy niepozorne miejsca zbiorowej pamięci – zapraszają pracownicy CIT.
Wirtualne spotkanie odbędzie się na platformie Google Meet. Aby wziąć udziału w wydarzeniu należy posiadać konto Google (na komputerze stacjonarnym, laptopie) lub w przypadku smartfonów należy dodatkowo zainstalować aplikację Google Meet, następnie wejść w link, który udostępniony zostanie 5 minut przed rozpoczęciem "spaceru" na profilu Facebook-owym Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie Trybunalskim: https://www.facebook.com/TurystycznyPiotrkow/ oraz na naszej stronie internetowej w poście dotyczącym wydarzenia: http://www.cit.piotrkow.pl/.

Spotkanie potrwa około godziny.

 
← powrót