Dzisiaj: Poniedziałek 27 września 2021

Piotrkowska secesja i art nouveau

Proszę określić gdzie leży problem:
8 + 9 =
Link
8 + 9 =
spacer-plakat-1617704309
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na kolejny w tym roku wirtualny „spacer” po Piotrkowie Trybunalskim. Tym razem poznamy secesyjny styl miasta.
W związku z sytuacją epidemiologiczną, zespół Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie Trybunalskim, w roku 2021 proponuje wirtualne "wycieczki z przewodnikiem" po mieście.
Tym razem tematem sobotniego (10.04) spotkania online będzie: Piotrkowska secesja i art nouveau. Wirtualny spacer ukaże secesyjny styl miasta.

Wirtualne spotkanie rozpocznie się o godzinie 15.00 na platformie Google Meet. W celu wzięcia udziału w wydarzeniu należy posiadać konto Google (na komputerze stacjonarnym, laptopie) lub w przypadku smartfonów należy dodatkowo zainstalować aplikację Google Meet, następnie wejść w link, który udostępniony zostanie 5 minut przed rozpoczęciem "spaceru" na profilu Facebook-owym Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie Trybunalskim: https://www.facebook.com/TurystycznyPiotrkow/ oraz na stronie internetowej w poście dotyczącym wydarzenia: http://www.cit.piotrkow.pl/. 

Spotkanie potrwa około godziny.

***
Galeria zdjęć
Zdjęcie nr 1 - Plakat informujący o wirtualnym spacerze z przewodnikiem.
← powrót