Dzisiaj: Poniedziałek 27 września 2021

Polonia pnie się w górę

Proszę określić gdzie leży problem:
8 + 2 =
Link
8 + 2 =
DSC06257
Trzecie zwycięstwo z rzędu i szóste w sezonie IV ligi odniosła w sobotę piotrkowska Polonia. Nasi piłkarze pokonali Orła Nieborów.
Spotkanie odbywało się bez udziału publiczności, co na pewno nie ułatwiało gry naszym zawodnikom. Mimo tego podopieczni Roberta Grzesiuka rozegrali dobre zawody, które mogły się zakończyć wyraźniejszym zwycięstwem gospodarzy. Na przeszkodzie stanął jednak świetnie dysponowany bramkarz drużyny z Nieborowa.
Decydująca akcja meczu miała miejsce w 76 minucie. W polu karnym Orła faulowany był Kwaśniczko, a „jedenastkę” na bramkę zamienił kapitan, doświadczony Daniel Nowaczyk. Jak się potem okazało był to gol na wagę 3 punktów, które zostały w Piotrkowie.

Dzięki zwycięstwu nad Orłem Polonia awansowała na ósme miejsce w tabeli IV ligi. W najbliższej kolejce polonistów czeka wyjazd  na "ciężki teren" do Zjednoczonych Stryków. Drużyna prowadzona przez Łukasza Wijatę wyprzedza zespół z ulicy Reagana o 4 pkt. i plasuje się w tabeli o dwie lokaty wyżej. Zapowiada się ciekawe starcie. Polonia, aby pozostać w górnej części tabeli nie może tego spotkania przegrać.

*****
Galeria zdjęć:
- zdjęcia od nr 1 do nr 10: piłkarze Polonii oraz Orła Nieborow podzczas meczu. 
← powrót