Rywalizowali o puchar prezydenta (rocznik 2010)

4 + 8 =
4 + 8 =
DSCN5575
W niedzielę (10.01) w hali Relax odbył się turniej w halowej piłce nożnej chłopców o Puchar Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego w roczniku 2010 i młodsi. Turniej był jednocześnie eliminacjami do rozgrywek na szczeblu wojewódzkim.
W zawodach udział wzięło 8 drużyn: LKS Lubochnia, LZS Świt Kamieńsk, GLKS Włókniarz Moszczenica, UKS Concordia 1909 Piotrków Trybunalski, UKS RAP Radomsko, AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki, AP TMF Tomaszów Mazowiecki oraz ZKS Włókniarz Zelów.
Wszystkie drużyny grały systemem „każdy z każdym”, a następnie na podstawie uzyskanych wyników stworzono tabelę.

Pierwsze miejsce w turnieju zajął zespół Akademia Piłkarska Tomaszowska Manufaktura Futbolu Tomaszów Mazowiecki. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna ZKS Włókniarz Zelów, a na trzecim LZS Świt Kamieńsk.
Najlepszym strzelcem turnieju, z dorobkiem 6 bramek, został Błażej Światłowski (ZKS Włókniarz Zelów), a najlepszym zawodnikiem zawodów uznano Oliwiera Kaczora, zawodnika AP TMF Tomaszów Mazowiecki.
Puchary oraz nagrody wyróżnionym wręczyli wiceprezydent Andrzej Kacperek oraz kierownik Delegatury ŁZPN Stanisław Sipa.

Drużyny z Tomaszowa Mazowieckiego i Zelowa awansowały do rozgrywek finałowych na szczeblu wojewódzkim w roczniku 2010, które zostaną rozegrane 17 stycznia w Atlas Arenie w Łodzi.