Dzisiaj: Poniedziałek 27 września 2021

Spacer szlakiem piotrkowskich legend

Proszę określić gdzie leży problem:
9 + 5 =
Link
9 + 5 =
spacer-online-plakat-1615365704
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na kolejny w tym roku wirtualny „spacer” po Piotrkowie Trybunalskim. Tym razem poznamy znane i nieznane legendy piotrkowskie.
W związku z sytuacją epidemiologiczną, zespół Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie Trybunalskim, w roku 2021 proponuje wirtualne „wycieczki z przewodnikiem” po mieście.

Tematem sobotniego (13.03) spotkania online będą „Legendy piotrkowskie”. Podczas „spaceru” poznamy znane i nieznane legendy dotyczące trybunalskiego grodu.

Wirtualne spotkanie rozpocznie się o godz. 15.00 na platformie Google Meet. W celu wzięcia udziału w wydarzeniu należy posiadać konto Google (na komputerze stacjonarnym, laptopie) lub w przypadku smartfonów należy dodatkowo zainstalować aplikację Google Meet, następnie wejść w link, który udostępniony zostanie 5 minut przed rozpoczęciem „spaceru” na profilu Facebook-owym Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie Trybunalskim: https://www.facebook.com/TurystycznyPiotrkow/ oraz na stronie internetowej w poście dotyczącym wydarzenia www.cit.piotrkow.pl.

Spotkanie potrwa około godzinę.

***
Galeria zdjęć:
Zdjęcie nr 1 - Plakat informujący o wirtualnym spacerze.
← powrót