Dzisiaj: Poniedziałek 27 września 2021

Świat na stropie malowany

Proszę określić gdzie leży problem:
2 + 7 =
Link
2 + 7 =
cit strop
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na kolejny w tym roku wirtualny „spacer” po Piotrkowie Trybunalskim. Tym razem poznamy historię piotrkowskich jezuitów.
W związku z sytuacją epidemiologiczną, zespół Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie Trybunalskim, w roku 2021 proponuje wirtualne „wycieczki z przewodnikiem” po mieście.

Tematem sobotniego (27.02) spotkania online będzie „Świat na stropie malowany”. Tym razem poznamy historię piotrkowskich jezuitów.

Wirtualne spotkanie rozpocznie się o godz. 14.00 na platformie Google Meet. W celu wzięcia udziału w wydarzeniu należy posiadać konto Google (na komputerze stacjonarnym, laptopie) lub w przypadku smartfonów należy dodatkowo zainstalować aplikację Google Meet, następnie wejść w link, który udostępniony zostanie 5 minut przed rozpoczęciem „spaceru” na profilu Facebook-owym Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie Trybunalskim: https://www.facebook.com/TurystycznyPiotrkow/ oraz na naszej stronie internetowej w poście dotyczącym wydarzenia www.cit.piotrkow.pl.

Spotkanie potrwa około godziny.
← powrót