Dzisiaj: Poniedziałek 27 września 2021

Urbanistyczne ewolucje i rewolucje w mieście

Proszę określić gdzie leży problem:
8 + 5 =
Link
8 + 5 =
pomnik-historii-1612877359
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na kolejny wirtualny spacer po naszym mieście. W najbliższą sobotę (13.02) uczestnicy dowiedzą się jak planowano urbanistycznie Piotrków na przestrzeni wieków.
W związku z sytuacją epidemiologiczną Centrum Informacji Turystycznej proponuje wirtualne „wycieczki z przewodnikiem” po mieście. Tematem następnego spotkania online będą urbanistyczne ewolucje i rewolucje w Piotrkowie Królewskim i Trybunalskim. Podczas „spaceru” uczestnicy dowiedzą się jak planowano Piotrków na przestrzeni wieków.

Wirtualne spotkanie rozpocznie się o godzinie 14.00 na platformie Google Meet. W celu wzięcia udziału w wydarzeniu należy posiadać konto Google (na komputerze stacjonarnym, laptopie) lub w przypadku smartfonów należy dodatkowo zainstalować aplikację Google Meet, następnie wejść w link, który udostępniony zostanie 5 minut przed rozpoczęciem „spaceru” na profilu Facebook-owym Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie Trybunalskim: https://www.facebook.com/TurystycznyPiotrkow/ oraz na stronie internetowej w poście dotyczącym wydarzenia: http://www.cit.piotrkow.pl/.

Spotkanie potrwa około godziny.
← powrót