Dzisiaj: Poniedziałek 27 września 2021

Wirtualny spacer z CIT

Proszę określić gdzie leży problem:
1 + 2 =
Link
1 + 2 =
spacer-grafika-1610544278
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na wirtualny spacer po naszym mieście. W najbliższą sobotę (16.01) uczestnicy poznają historie związane z początkiem istnienia piotrkowskiego grodu.
- W związku z sytuacją epidemiczną w roku 2021 przygotowaliśmy wirtualne wycieczki z przewodnikiem po mieście – informują pracownicy CIT. „Inny niż królewski” pod takim hasłem kryje się tematyka pierwszego spotkania online. Wirtualny przewodnik opowie znane i nieznane historie związane z początkiem istnienia piotrkowskiego grodu.

Wirtualne spotkanie rozpocznie się o godzinie 14.00 na platformie Google Meet. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy posiadać konto Google (na komputerze stacjonarnym, laptopie) lub w przypadku smartfonów należy dodatkowo zainstalować aplikację Google Meet, następnie wejść w link, który udostępniony zostanie 5 minut przed rozpoczęciem „spaceru” na profilu Facebook-owym Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie Trybunalskim: https://www.facebook.com/TurystycznyPiotrkow/ oraz na stronie internetowej CIT http://www.cit.piotrkow.pl w poście dotyczącym wydarzenia.
Spotkanie potrwa około godziny.
← powrót